Sloučení povinného a havarijní pojištění je výhodné

Víte, jak získat levné havarijní pojištění? Slučte povinné a havarijní pojištění do jednoho pojistného produktu - vyplatí se to. V případě, že se majitel auta rozhodne sjednat si kromě povinného pojištění současně i havarijní pojistku auta, všechny ukazatele dokazují, že při uzavření pojistné smlouvy se dají uspořit nemalé finanční prostředky a získá tak levné havarijní pojištění. Další nemalou výhodu poskytuje i oboustranné pojištění rizik. Povinné ručení pokryje případné škody způsobené jinému účastníkovi nehody a havarijní pojištění případně uhradí vzniklé škody na autě, které jsou způsobené vlastním zaviněním, anebo vnikne-li skutečnost, kdy viník nehody ujede z místa nehody, nebo je neznámý.

Jak získat levné havarijní pojištění

Levné havarijní pojištění lze získat pomocí výpočtu pomocí kalkulačky na pojištění vozidel. Povinné ručení a havarijní pojištění sjednané najednou umožňuje všem zájemcům o sloučený pojistný produkt vypočítat si případnou výši pojistného. Levné havarijní pojištění získá zájemce po zadání konkrétních údajů o daném vozidle a jeho majiteli. Toto je nezbytná podmínka pro výpočet sloučeného pojištění. Kalkulace ceny si dále vyžaduje vyplnění údajů o předchozím průběhu pojištění. Zde je rozhodující celková doba pojištění a hlavně počet pojistných událostí. Kalkulace zahrnuje tedy, jak povinné ručení, tak i havarijní pojištění.

auta a stromy

Srovnání cen havarijního pojištění

Levné havarijní pojištění získané za pomocí výpočtu online je možné následně porovnat. Srovnávají se jednotlivé pojistné nabídky od zdejších pojišťoven. Již samotné sloučení obou typů pojištění přináší určité finanční úspory. Využije-li srovnání, můžete získat úspory dosahující až tisíce korun za rok. Další možností snížení ceny, je využití akčních slev.

povinné ručení na fabii, jak na kvalitní povinné ručení?, srovnání pojištění na Top-pojištění.cz,

Levné havarijní pojištění